KONCERTY RELAKSACYJNE


Grupowe seanse kąpieli w dźwiękach

Grupowe seanse kąpieli w dźwiękach trwają około 90 minut i przeznaczone są dla grup wieloosobowych. Jeśli masz ochotę spędzić miło czas, odpocząć, wyciszyć się, zrelaksować, zajrzeć do swojego wnętrza, popracować nad jakąś intencją, czy zrobić w swoim życiu miejsce na coś nowego, to możesz śmiało z niego skorzystać.

Kąpiele w dźwiękach odbywają się w bezpiecznej, kameralnej i przyjaznej przestrzeni, w której każdy ma szansę poczuć się dobrze. Spotkania takie mają charakter otwarty i po wcześniejszym potwierdzeniu swojej obecności można wziąć w nich udział bez żadnych wymogów. Na spotkanie należy zabrać karimatę, koc i poduszkę, aby zapewnić sobie komfortowe ułożenie ciała. Warto również ubrać się w odpowiednie ubranie, które zapewni ciepło i wygodę.

W czasie seansu używane są różnego rodzaju instrumenty muzyczne mające pomóc w relaksie. Głównie wykorzystywane są misy dźwiękowe, gongi wietrzne, gongi typu Tam-Tam, dzwonki Koshi, bębny szamańskie, kije deszczowe, dzwonki, kamertony itp. Czasami wykorzystywany jest również śpiew. Dzięki połączeniu wielu różnych dźwięków taki seans jest magiczną podróżą w głąb siebie.

Można wziąć udział w spotkaniu jednorazowo, lub korzystać z nich systematycznie. Nie ma ku temu żadnych przeciwskazań. Podczas kąpieli w dźwiękach za każdym razem można odczuwać zupełnie inne emocje. Wszystkie one są dobre i potrzebne i nie należy ich oceniać. Bez względu jednak na to w jaki sposób przeżyjesz dane spotkanie, każde z nich wniesie do Twojego życia odrobinę spokoju. Niekiedy może zadziałać również bardzo silnie transformująco na wielu poziomach Twojego życia, przybliżając cię do miejsca w twoim wnętrzu, które istnieje poza czasem.

Jeśli chciałbyś wziąć udział w grupowym seansie kąpieli w dźwiękach wystarczy, że napiszesz lub zadzwonisz, a poinformuję Cię o najbliższych planowanych spotkaniach. Informacje znajdziesz również w zakładce spotkania.

Jeśli chciałbyś zorganizować seans kąpieli w dźwiękach u siebie, w swoim mieście, również zapraszam Cię do kontaktu. Wspólnie ustalimy szczegóły. Istnieje również możliwość zorganizowania całonocnego seansu kąpieli w dźwiękach.