KAMERTONY TERAPEUTYCZNE

Każdy atom wibruje z pewną ściśle określoną częstotliwością. Każdy organ naszego ciała również. Aby wszystko mogło działać poprawnie częstotliwości te nie powinny się zmieniać. Ale niestety, czasami tak się dzieje, i z tego powodu ludzie chorują. Upraszczając: znika harmonia w naszym ciele i pojawią się problemy…

Co z tym zrobić? Człowieka, podobnie jak fortepian, można nastroić! W przeważającej większości składamy się z wody więc idealnie działają na nas dźwięki i ich częstotliwości. Pozostaje jedynie odpowiednio dobrać je do naszych potrzeb. Rozstrojone atomy wracają wtedy do swojej pierwotnej częstotliwości zdrowia.

Z pomocą przychodzą niepozorne, metalowe widełki, kamertony, generujące dźwięki i wibracje o ściśle określonych częstotliwościach. Na co pomagają? W teorii dosłownie na wszystko.

Zestaw ograny ludzkie

Jeden z moich czarodziejskich zestawów składa się z 15 kamertonów dopasowanych do różnych części składowych ludzkiego ciała. Każdy kamerton dostosowany jest do jednego z najważniejszych narządów i tkanek ciała. Dane częstotliwości stosowane są dowolnie od 1 do 15 minut, prowadzone są kilka centymetrów nad ciałem lub danym organem dzięki czemu komórki ciała dostrajają się do swoich pierwotnych częstotliwości.

Zestaw Organy Ludzkie zawiera:

– Krew – D#321.9 Hz

– Nadnercza – B 492.8 Hz

– Nerki – Eb 319.88 Hz

– Wątroba – Eb 317.83 Hz

– Pęcherz moczowy – F 352 Hz

– Jelita – C# 281 Hz

– Płuca – A 220 Hz

– Okrężnica – F 176 Hz

– Pęcherz żółciowy – E 164.3 Hz

– Trzustka – C# 117.3 Hz

– Żołądek – A 110 Hz

– Mózg – Eb 315.8 Hz

– Komórki tłuszczowe – C# 295.8 Hz

– Mięśnie – E 324 Hz

– Kości – Ab 418.3 Hz

Zestaw Sacred Solfeggio

Mój drugi magiczny zestaw, to zestaw Solfeggio, który cudownie działa na sferę psychiczną człowieka. Składa się z 9 kamertonów.

Zestaw Solfeggio:

1. 174 Hz – uwalnianie od fizycznego i emocjonalnego bólu i podświadomych traum.

2. 285 Hz – uzdrawianie ran fizycznych, emocjonalnych.

3. 396 Hz – uwalnianie od poczucia winy i strachu.

4. 417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń, ułatwienie przemiany.

5. 528 Hz – transformacja i cuda (naprawa DNA).

6. 639 Hz – połączenie, relacje międzyludzkie.

7. 741 Hz – obudzenie intuicji.

8. 852 Hz – powrót na ścieżkę duchową.

9. 963 Hz – utwierdza naszą jedność ze źródłem, aktywuje szyszynkę.

Kamertony Anielskie

Używam również kamertonów Anielskich. Kamertony Anielskie to kamertony o bardzo wysokich częstotliwościach, dzięki którym osoba słuchająca natychmiast przechodzi w stan wyciszenia i ukojenia. Słuchacze mówią, że jest to wspaniałe doznanie, bliskie stanowi błogości. Dźwięki te sprzyjają porozumiewaniu się ze światem duchowym. Kamertonami anielskimi przywołujemy do siebie Absolut, gdyż ich dźwięk wydaje się być niezwykle subtelny, prawie jak modlitwa. Przy odpowiednim wyciszeniu wśród słuchaczy często pojawiają się odpowiedzi na zadawane pytania odnośnie przyszłości, pojawiają się wizje i przebłyski jasnowidzenia. Kamertony te ułatwiają rozwój duchowy i energią wibracji aniołów pomagają w podejmowaniu trudnych decyzji życiowych, przepełniają pomieszczenia pozytywną energią, oraz oczyszczają je.

Kamertony Anielski:

1.Kamerton 4225 Hz

2. Kamerton 4160 Hz

3. Kamerton 4096 Hz

Kwinta czysta C i G

Korzystam również z 2 kamertonów C – 256 Hz  i G – 384 Hz . Zestaw ten jest idealny do sesji z dźwiękami kamertonów ponieważ dostrają ciało człowieka do częstotliwości zdrowia. Dźwięki C i G tworzą tzw. doskonałą kwintę czystą, czyli pełnię HARMONII. Jest to najdoskonalszy interwał, otwierający wrota do uzdrawiania i wyższej świadomości. Dzięki zastosowaniu tylko tych dwóch dźwięków natychmiast otrzymamy głęboką relaksację.

Dźwięk OM 136,10 Hz

Do moich ulubionych kamertonów należy kamerton o wibracji OM. Według hinduizmu OM jest najświętszym dźwiękiem. Dźwiękiem powstania wszechświata. Zadaniem tego kamertonu jest przede wszystkim relaks. Wprowadza w stan bliski medytacji i głębokiego odpoczynku w zaledwie parę minut. Dostraja ciało fizyczne do pierwotnej wibracji mantry OM i prawie natychmiast przynosi stan zrównoważenia energetycznego całego organizmu. Wycisza umysł i uzdrawia poprzez przeprogramowanie go na pozytywne myślenie, co służy przejściu na wyższy poziom świadomości. Kiedy umieszczony zostaje na punkcie żebra, kręgu piersiowym, mostku lub kości krzyżowej, pomaga zjednoczyć ciało i umysł. Pomaga wejść w głęboki stan medytacji.

Jak przygotować się do spotkani?

Aby skorzystać z indywidualnej sesji kamertonami nie trzeba się w żaden szczególny sposób przygotowywać. Wystarczy mieć na sobie wygodny strój. Istnieje możliwość przebrania się bezpośrednio przed zabiegiem. Ostatni posiłek najlepiej zjeść 30-60 minut przed spotkaniem. Przez zabiegiem i po nim, warto napić się przynajmniej jedną lub dwie szklanki wody. Woda pomoże w oczyszczeniu ciała z toksyn.

Czy to działa? Na mnie tak. Czy zadziała na Ciebie? Musisz to sprawdzić! Jeśli masz ochotę umówić się na indywidualne spotkanie zapraszam Cię serdecznie do kontaktu.